• {{image.AltText}}
    {{image.AltText}}

    {{image.Caption}}

Butiker

Stockholm   I   Malmö

 

Stockholm

Sturegallerian, Stureplan
Tel. 08-519 791 01
E-mail: sture@gateau.se
Öppettider: Mån-Fre 7-19, Lör 9-18, Sön 11-17
Hitta hit

Gallerian, Hamngatan
Tel: 08-519 791 02
E-mail: hamngatan@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-20, Lördag 9-18, Söndag 11-18
Hitta hit

Nacka, Ektorp C
Tel. 08-519 791 03
E-mail: nacka@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Bromma, Ålstensgatan 26
Tel. 08-519 791 04
E-mail: bromma@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Djursholm, Djursholms torg
Tel. 08-519 791 05
E-mail: djursholm@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Enskede, Enskedevägen 85
Tel. 08-519 791 06
E-mail: enskede@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Näsby Park, Eskadervägen 2
Tel. 08-519 791 07
E-mail: nasby@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.00-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Lidingö, Herserudsvägen 3
Tel. 08-519 791 08
E-mail: lidingo@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Odenplan, Västmannagatan 50
Tel. 08-519 791 09
E-mail: vastmannagatan@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Sollentuna/Edsviken, Edsviksvägen 84
Tel. 08-519 791 10
E-mail: edsviken@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Täby, Täby Centrum
Tel. 08-519 791 11
E-mail: tabyc@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 8-20, Lördag 9-18, Söndag 10-18
Hitta hit

Ängbyplan, Färjestadsvägen 6
Tel. 08-519 791 12
E-mail: angby@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Vaxholm, Hamngatan 12
Tel. 08-519 791 13
E-mail: vaxholm@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.00-18.00, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Sollentuna Centrum, Allfarvägen 21
Tel. 08-519 791 14
E-mail: sollentuna@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 8-20, Lör-sön 8-18
Hitta hit

Stockholms Centralstation, Centralplan 15
Tel. 08-519 791 15
E-mail: centralen@gateau.se
Öppettider: mån-fre 6-21, Lö-sö 8-20
Hitta hit

Kista Galleria 3112 plan E
Tel: 08-519 79 116
Email: kista@gateau.se
Öppettider: mån-fred 7-21, lör-sön 10-21
Hitta hit

Gateau Klaraberg, Klarabergsviadukten 49
Tel: 08-519 791 17
Email: klaraberg@gateau.se
Öppettider: mån-fred 6.30-21, lör-sön 9-20
Hitta hit

Gateau Hötorgshallen, Övre plan
Tel: 08-519 791 18
Email: hotorget@gateau.se
Öppettider: mån-tors 10-18, fre 10-18.30 lör 10-16, sön stängt
Hitta hit

Hornstull, Långholmsgatan 23
Tel: 08-519 791 19
Email: hornstull@gateau.se
Öppettider: mån-fre 8-20, lör-sön 9-18
Hitta hit

Liljeholmstorgets Galleria Plan 1
Tel: 08-519 791 20
Email: liljeholmen@gateau.se
Öppettider: mån-fre 8-20, lör 9-18, sön 10-18
Hitta hit

Äppelviken, Västerled 8
Tel: 08-519 791 21
Email: appelviken@gateau.se
Öppettider: mån-fre 7-18.30, lör-sön 8-17
Hitta hit 

Västermalmsgallerian, Sankt Eriksgatan 45
Tel: 08-519 791 22
Email: fridhemsplan@gateau.se
Öppettider: män-fre 7.30-19, lör-sön 9-17
Hitta hit 

Malmö

Slottstaden, Regementsgatan 100
Tel. 040-666 99 01
E-mail: slottstaden@gateau.se 
Öppettider: Mån-fre 7-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Västra hamnen, Stora Varvsgatan 28
Tel. 040-666 99 02
E-mail: vastrahamnen@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Station Triangeln, Rådmansgatan 13
Tel. 040-666 99 03
E-mail: stationtriangeln@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 6-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Limhamn, Järnvägsgatan 25
Tel. 040-666 99 04
E-mail: limhamn@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Höllviken, Falsterbovägen 50
Tel. 040-666 99 05
E-mail: hollviken@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18, Lö-sö 7.30-16.30
1 maj – 30 sep: vardagar: 7.30-18, Lö-sö 7.30-16.30
1 okt – 30 april: vardagar: 7.30-18, Lö-sö 7.30-15
Hitta hit

Kv. Caroli, Östergatan 12
Tel. 040-666 99 06
E-mail: caroli@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 8-19, Lör 8-18, Sön 8-17
Hitta hit

Lund Saluhall
Tel: 040 666 99 07
Email: lundsaluhall@gateau.se
Öppettider: mån-ons 10-18, tors-fred 10-19, lör 10-16, söndag stängt
Hitta hit 

Lomma, Strandvägen 90A
Tel. 040-666 99 08
E-mail: lomma@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 7.30-18.30, Lö-sö 8-17
Hitta hit

Malmö Centralstation, Centralplan 
Tel 040-666 99 09
E-mail: malmocentral@gateau.se 
Öppettider: Mån-fre 5.45-21, Lör-sön 9-20
Hitta hit 

Väla Centrum, Helsingborg  
Tel 040-666 99 10
E-mail: vala@gateau.se
Öppettider: Mån-fre 10-20, Lör-sön 10-18
Hitta hit