• {{image.AltText}}
    {{image.AltText}}

    {{image.Caption}}

Kontakt

 

Hallgränd 3
121 62 Johanneshov
Tel. 08-519 791 00
E-mail: info@gateau.se

 

Peter Rydja I vd
peter.rydja@gateau.se

Peggy Fagergren I Operativ chef
peggy.fagergren@gateau.se

Pernilla Frank I Produktionschef
pernilla.frank@gateau.se

Sara Hallqvist I Försäljningschef
sara.hallqvist@gateau.se

Christer Hansson I Fastighetsansvarig
christer.hansson@gateau.se

Gitte Wärn I Ekonomiansvarig
gitte.warn@gateau.se

Anna Wemminger I Försäljningsansvarig externförsäljning
anna.wemminger@gateau.se

 Information och reklamationer
info@gateau.se

Bageriet i Stockholm
Hallgränd 3
121 62 Johanneshov

Bageriet i Lund
Annedalsvägen 4
227 64 Lund

Bageriet i Göteborg
Exportgatan 30
415 05 Göteborg