Har du frågor eller synpunkter kontakta gärna någon av oss. Vill du göra en beställning klicka dig vidare till beställningsformuläret eller kontakta din närmaste butik. Vill du ansöka om att bli fakturakund? Maila dina företagsuppgifter till info@gateau.se.

Huvudkontor
Hallgränd 3
121 62 Johanneshov
Tel. 08-519 791 00
E-mail: info@gateau.se 

Peter Rydja I vd
peter.rydja@gateau.se

Mark Stringer I Försäljning
mark.stringer@gateau.se

Anna Wemminger I Extern Försäljning
anna.wemminger@gateau.se

Peggy Fagergren I Etablering I Inköp
peggy.fagergren@gateau.se

Pernilla Frank I Produktion
pernilla.frank@gateau.se

Karin Nilsson I Marknad I Sortiment
karin.nilsson@gateau.se

Faktura eller ekonomifrågor
invoice@gateau.se

Information 
info@gateau.se

Reklamationer
reklamationer@gateau.se

Bageriet i Stockholm
Hallgränd 3
121 62 Johanneshov

Bageriet i Lund
Annedalsvägen 4
227 64 Lund

Bageriet i Göteborg
Exportgatan 30
415 05 Göteborg