Har du frågor eller synpunkter kontakta gärna någon av oss. Vill du göra en beställning klicka dig vidare till beställningsformuläret eller kontakta din närmaste butik. Vill du ansöka om att bli fakturakund? Maila dina företagsuppgifter till info@gateau.se.

Huvudkontor
Hallgränd 3
121 62 Johanneshov
Tel. 08-519 791 00
E-mail: info@gateau.se 

Peter Rydja I vd
peter.rydja@gateau.se

Peggy Fagergren I Operativ chef I Etableringsansvarig
peggy.fagergren@gateau.se

Pernilla Frank I Produktionschef
pernilla.frank@gateau.se

Sara Hallqvist I Regionchef Stockholm
sara.hallqvist@gateau.se

Karin Nilsson I Regionchef Stockholm
karin.nilsson@gateau.se

Fredrik Eklund I Regionchef Skåne/Göteborg
fredrik.eklund@gateau.se

Anna Wemminger I Försäljningsansvarig externförsäljning
anna.wemminger@gateau.se

Sarah Mian I HR
sarah.mian@gateau.se

Christer Hansson I Fastighetsansvarig
christer.hansson@gateau.se

Faktura eller ekonomifrågor
invoice@gateau.se

Information och reklamationer
info@gateau.se

Bageriet i Stockholm
Hallgränd 3
121 62 Johanneshov

Bageriet i Lund
Annedalsvägen 4
227 64 Lund

Bageriet i Göteborg
Exportgatan 30
415 05 Göteborg